O mnie

KATARZYNA KLIMA

Jestem wizażystką oraz dyplomowana kosmetyczką . Moja miłość do sztuki makijażu pojawiła się kilka lat temu i z dnia na dzień rośnie. Jestem osobą kreatywną, otwartą z głową pełną pomysłów. W mojej pracy priorytetem jest zadowolenie i uśmiech klientki, oraz to by poczuła się pięknie i wyjątkowo. Makijaż dobieram indywidualnie kierując się doświadczeniem zawodowym i zdobytą wiedzą, dopasowując do okoliczności oraz wymagań i preferencji klientki. Tworze makijaże dla osób indywidualnych, jak również projekty komercyjne, do sesji zdjęciowych itp.

PROFESJONALNE KOSMETYKI

Używam profesjonalnych kosmetyków oraz preparatów utrwalających makijaż, aby pozostał w niezmienionej formie przez długi czas. Odczuwam ogromną satysfakcję, gdy pomagam kobietom czuć się wyjątkowo – jest to bezcenne uczucie. Makijaż jest moją pasją, ciągle poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie, uczestniczę w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:13 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 13